Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-D - Higher (Feat. Don-Cajana)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Skeezy

Kur thom diqka krejt,
me u qu nkom krejt,
kur foli une dridhet vendi,
sdij sa e ki vrejt..

Na t'bajna Dom "BABES" (babastars)
mbi siperfaqe,
per dhipat (P^^%$#) sikur juve
veq na jena ilaq,,,eejj

WAWWW, superstar jam nket vend,
edhe krejt e dijn man, se tjert vetem po rrejn.
Ne bash qdo kang ktu, e bojna hit,
thejm rekorde per qdo dit, edhe dalim hiq pa prit

Ktu jam un kur folin hitet, e prej juve qa po pritet??
qdo klloshar REPER PO SHITET,amo kot mendja ju rritet
HEYYY WHAAAAk edhe PHUUUU ,, 1 ka 1 anesh mi gju,
NUK KA MBET RREPI PER JUNuk kemi video për këtë këngë.


Master D
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/01/2013


Master-D - Higher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Higher".
3. Video është e këngës "Higher", por nuk këndohet nga Master-D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master D:


Komente 3