Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-L - N'maximum (Feat. Blood & Bigg Stop)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x ref.
Qoj bassat n'maximum bejbe
Me bo boom bejbe
Me bo boom lady
Ngrite qat volum hej

MASTER L

Qe na po vina drejt knej ka bina
Sa her qe vina diqka t'mir bina
Qoni krejt bassat dej n'maximum
Sa her qe na vina seni jon bon boom

Bigg Stop

N'shoje volumin nalt n'shoja zanin
Na tash po vina jena mat gjanit
Sa her qe vina venin e kallim
Na s'bojna tekno se jena mat ranit

BlooD

Muzik na bojna bojna na rep
E bojna per qef se bojna per lek
E bojna ma mir se na kena shmek
Plot kem permas nuk jena vet
Ki mu ni mir ki mu ni shlir
Ki me perdor qdo sen me deshir
Qoja volumin nalt qoja zanin
Na jem ma t'fort inat g let plasin


Ky tekst u dërgua nga geentaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Master-L
Featuring: Blood & Bigg Stop
Publikimi: 09/12/2013


Master-L - N'maximum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'maximum".
3. Video është e këngës "N'maximum", por nuk këndohet nga Master-L.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-L:


Komente 0