Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-L - A Tmerr Malli (Feat. Linda & Sakrific)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2X
Per ty
un kom jetu
Pa ty
nuk shkon ma kurr
Pa ty
nuk jom vetvetja
T lutem
mos me le kurr

Se malli po me merr
E du prap eren tane
Po pres qe ki me ardh
Me pa ket zemer t vrame

Edhe niher me fjalen dashni
Po t'thirri,po t'lypi
Ku je nuk e di
Edhe n'ket nat
Po kom xhelozi
Nuk du ti me shku
Me kon ndoren e tij
Se
Ti kom dhan edhe ti japi keit
Prap!
Sdu me t lon se n zemer mke lon shej
Fakt!
Sdu me t'hup
Me mujt kohen e nali
Qdo got qe e qoj
2her ma shum merr malli
Per ty,per dashnin
Per keit qka i patem
Eh di sum harron
Se keit bashj i ndajtem
Si t miren,si t keqen
Qdo her tpata afer
Nuk muj me bind veten
Pa ty me kalu naten
A t merr malli si mu du me dit?
A m kujton edhe pse larg je ik
Jon kujtime qe na i thirrum deep
Veq un t kujtoj dhe gjith ko me t prit

Per ty
un kom jetu
Pa ty
nuk shkon ma kurr
Pa ty
nuk jom vetvetja
T lutem
mos me le kurr

Se malli po me merr
E du prap eren tane
Po pres qe ki me ardh
Me pa ket zemer t vrame

E kisha dasht edhe niher at koh
2 veta me 1 shpirt
He
Jena kon 1.
Jena kon 1.
Po se di qa u ba
Eh di veq t sigurten
Sikur ajo nuk ka mo
Isha ardh,e ta shpreh
Ty deshiren
Me ty jom kon i mir
Po se kom mo ma tmiren
Eh di po t pengon
Nuk e ki ti mo liren
Ka ndrru koha shum \
Edhe ti bashk me stinen
Amo nuk harroj
Ty po ta premtoj
Sikue ti mo sgjej
Tjerat sjon ksi lloj
Tjerat sjon nisoj
A mos po gaboj?
Vler mo ska kurgjo
Kto ta garantoj!
Eh di shum mir
E kom vrejt nkeit senet
Interes,pytja?
Meniher i ndrrojn venet
Se thojn qka duhet
Se perdorin menen
Ty ta spjegoj
Se veq ti e kupton temen!

Per ty
un kom jetu
Pa ty
nuk shkon ma kurr
Pa ty
nuk jom vetvetja
T lutem
mos me le kurr

Se malli po me merr
E du prap eren tane
Po pres qe ki me ardh
Me pa ket zemer t vrame


Ky tekst u dërgua nga aur0raMaster-L
Featuring: Rilinda Bajrami & Sacrifice
Publikimi: 10/06/2017
Produksioni: Melody Records
Text: Master L & SakrificMaster-L - A Tmerr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Tmerr Malli".
3. Video është e këngës "A Tmerr Malli", por nuk këndohet nga Master-L.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-L:


Komente 0