Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sajmen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Sajmen Musaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Sajmen është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Prill 2014, Master Mc publikon videoklipin "Dashuria S'te Mjaftoi". Më datë 6 Tetor 2018, Sajmen publikon videoklipin "Po Kan Inat", në bashkëpunim me Getosar. Teksti u shkrua nga Getosar, Sajmen. Videoklipi u prodhua nga EGO Films. Më datë 22 Dhjetor 2019, Sajmen publikon videoklipin "Shqiptar". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sajmen. Produksioni audio u realizua nga Apollo. Më datë 15 Mars 2020, Sajmen publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrugaci I Art

Escobars

Unittick

Kacho

Viagra

Danny Boy

Ummet

Bigg V

Agon Nimani

Mad Lion

Tags: Master Mc, Sajmen, Sajmen Musaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet