Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-Virus - Shpirti Im (Feat. Gysi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I bana kta rreshta ty me ti dediku
Me te than se pa ty jo smunem me jetu
Tkam si varse t'pathyshme n'zemer
Tkam pik tdobt si akili n'them
Dua te tkem si nje lule n'dor
Po nga nje her me shkrihesh si nje cop bor
N'jet kan ndodh shum ndryshime
shum gjera kan ik po ti sdole kurr prej jetes time
Familja jote eshte perzi bashk me na largu
Po 2 zemra qe jan dasht smunen kollaj me u harru
Ti shndrit si flori
Tatto n'zemer kam i love R.....
Mos ban gabim te me tradhetosh
Te dua me shpirt e jo me zemer bosh
Kur jam pa ty asgje ska kuptim
Per ty bej ate qe askush se arrin

Ref 2x: Eci naper rrug vec me nje qellim
Te t'maj per vete ty o shpirti im
T'lutem boll ma mos me lendo
a po t'vje gjyna se dhe zemra po loto

Hec me sy nga qielli tu kerku lemosh
E qielli me kthehet vec duarbosh
Ne zemer kam vec 1 portret
Te du me cdo forc qe ka ky realitet
Me verte pata shum qellime
Po shum pak arriten te realizohen ne jeten time
Ne anderr pernat te shikoj
Hapat e tu po degjoj
Jeta ime eshte e mbushur vec me kujtime
Qe momentet me te bukura kthehen ne trishtime
Me sy drejt hanes menoj
Me duket sikur fytyren tane ne qiell po shikoj
Heh zot pre sysh 2 lot me pikun
Njani ishte i gjyses zemres se tka dasht dhe i tjetres si ka vdek e atje lart po vun
Erdha ne jet vec per 1 vizit
E u dashurova si femi e sdita kurr me u rrit


Ky tekst u dërgua nga Lezha Rap City


Nuk kemi video për këtë këngë.


Master-Virus
Featuring: Gysi
Publikimi: 22/05/2012


Master-Virus - Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Shpirti Im", por nuk këndohet nga Master-Virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0