Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-virus - Bam Bam (Feat. Gs & Dy Shi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hey Master-Virus
Po e marr mikrofonin me ngadal jo me shpejtesi
Qashtu si du un e jo si do ti
Po knoj me rap kualitet te dy vesht ti shpoj
Inatcart i rr'zoj si me ken tu i fshi me boj
Ti merre si te dush n'daq seriozisht e ndaq si loj
un kshu repoj
Un nuk jam si ca si rrepin e konsumoj
Po dit per dit e shtoj
Cikat nga pak po i ngacmojpo i provokoj
E ngadal po i fotij
Njana ma bani me syE pyta me kon jeme B.I.G mu pergjigj me plot goj
E vec per Dibren e Shkodren durt nalt po i coj
Shum mir qiko merre me avash
Se ktu ka djem dibran e mund t'shkrepna padash si kallash bash shtash
Kshu qe muhabetit po i rrina drejt pa e trash
Besen e dibranit ktu e lash
Bone mi preke kta shok kemi fjal tjera u bulash
Ti ndac shperthe e ndaq plas
Karikatorin e kam plot e kret ato munena n'ftyr me ti shbras

Ref 2x:Bam bam ne nuk k'nojna vec per fam
Bam bam skena nevoj per reklam
Bam bam kush e nin vedin e gjan
Bam bam se na jena number one

Hey hey ku asht kanga ku asht rrepi
Qe po te sjell ky djal mas vedi
Sbon me provoku se mrapa i ik lezeti
Respekt kush asht ma i vjetri
Asht kthy krejt veni n'terr
Femna gjoksin jasht na kan nxerr
Veni asht nxe bash si me ken ferr
Ktu ke djemt e B.I.G e mos lyp tjeter frajer
Hajde bane i foto me Master virusNais-s2-shin n'profil me e nxerr
Mos e hiq as ne dimer as ne ver
Thjesht po hyni kanga ngjakthuj sa tdush eshte pa vler
Ti kollaj ket keng nuk e ler
Sna e ni per at allti si ke ti
Jena msu tu fuck polici e ushtri
Tash qoni n'pesh
Gota njo nga njo me i desh
Ndaq me alkool e ndaq me freesh
Krejt njerzimi asht tu kesh
Tu qesh me t'madhe e tu prit cka po bohet naj gjo fatale
Qe smun te quhet aspak normale

Ref 2x:Bam bam ne nuk k'nojna vec per fam
Bam bam skena nevoj per reklam
Bam bam kush e nin vedin e gjan
Bam bam se na jena number one

Respekt respekt per aat qe ktu jan m'ledh
Respekt dhe per ata qe posht dojn me na hedh
Se cikat ktu jan mledh
E ma te miren jan tu zgjedh
Ups harrova dhe dickafemra t'kqia ktu nuk ka
Jena m'ledh me kta Shkodran e Dibran mund t'ket dhe naj tjeter qe spo e tham
Clubi asht qu krejt n'kam me vajz e me djal
Tan jan t'ba t'gjan tan rrugacat jan mledh bashk e po lajn nam
Me perdor koken nuk po ban
Se rrepi jon eshte me i fort se ajo qe shpirtin ta han
Tan e dintan na kan qeftan veq na jan tu na zgjedh
Se rrepi jon peshon me ton
E jo si ca si e masin me milingon
Se kena tjeter raptjeter kualitet
Cdo gja e qoj ne ven te vet edhe nje her po bahet pak nxet
Ndasht se ska problem ta n'rroj na klimen
Ne vend po ta bajm te ftot rrimen
Prej trupi me ta heq letsimen
Se kam stemen e shqiptarit me u mburr
Jam biri i ktij shkodrani me t'kallxu se s'tutem jam burr
S'luj prej plumit ne asimoment kurr
Thjesht per vllazni baj gjithckamSi ne t'mir se ne t'keq gjakun po ta le


Ky tekst u dërgua nga Dibranos


Nuk kemi video për këtë këngë.
Master-virus - Bam Bam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bam Bam".
3. Video është e këngës "Bam Bam", por nuk këndohet nga Master-virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0