Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-Virus - Hapma Rrugen (Feat. Mc Iddi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Heyyy po flas per da pseodo rrepera
Jan 0 dmth pa vlera
Kan do sjellje taktike
Qe t'bojn me dhimje koke ose psiqike
Zanin e kan full autotun
Me heq stonimet qe kurr smarrin fun
Rrepera t'dalun me koh prej skadence
Kerkush ska per ta 1 lloj preference
N'kang transmetojn dhe dhun
Se din se kur i fus n'dor ja thej at hun
Tipa jasht cdo ligji natyre
Jeni shum qesharak me at lloj fytyre
Lejeni rrepin se u bat bajat
Lejeni se ska lezet ma gjat
Kam muzik per Ghetto per Street
Jo si puna juj qe hala s'dini me hy n'beat
Boll ska nevoj per fjal
Kur vje puna per rima ska pidh nane me m'nal
Jam m'su naper cepa tu ba freestyle
Kshu qe hapi syt mir o budall
Tjert per na vrasin
Ket gja e din dhe ma mir hasmi
Boj me shpirt rrep
Knoj se du jo me fut pare n'xhep
Boj at si mka hije
Cdo gja e baj me vetdije
Hapi vesht e m'gjo
Termet 7 ball kur MASTER-VIRUS rrepo

ref 2x:Hampa rrugen se tana i kam gati
Hapma rrugen se venin krejt e kalli
Muzika e preferume po vjen vec nga un
Stop.....Ndaq me ose pa Autotune

Dikur isha vetem tash kam B.I.G
Djemt qe bajn rrep e kurr su ngin
Me njata qe i shkojn per shtat beatit
Jo si disa qe i shkojn per shtat shitit
Cdo sen vjen pa difekt
Dmth cool ose perfekt
Vjen si e shkrepme pistolete click-clack
Niggat i kam gati What's up
I kam te gatshem me shperthy si fishek
Per inat-g jan t'karikum full of hate
venat i kam te mushuna vec me rrep
kshu do ti kem dhe kur t'kem me vdek
Rabin se pim po e trafikojm
Policia na shef na e parakalojm
Gishtin e 3-t per ta gjithmon kemi nalt
Hajde n'qofsh bir kurve me na kap
I kena tana qa na duhet
Prej hasmit nuk em rruhet
Kam muzik Ghetto tipike
Si e pelqejn dhe zezakt prej amerike


Ky tekst u dërgua nga Dibra

Master-Virus - Hapma Rrugen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapma Rrugen".
3. Video është e këngës "Hapma Rrugen", por nuk këndohet nga Master-Virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0