Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-Virus - I Love You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hey zemer kto vargje per ty i shkrova
Si vodha kund po nga zemra i nxorra
Si lum rrjedhin per ty
Ner to sjellin dhe kujtimet qe kishim ne te dy
Nqs mendon se je e vetmeharroje shiko lart ne qiell
DHe do shikosh qe nje person krejt boten ne duar ta sjell
Nqs mendon se e shkret
Merre dhe ket cop zemre qe me ka mbet
Merri dhe kujtimet dhe shkriji thell ne zemer
E shkriji sikur te ishte nje cop leter
Degjoje zemre qe per ty po rreh
Jan ndienjat qe nuk arri ti shpreh
Je lumturia qe zoti ma dhuroj
Dhe un do t'dua si i cmendur deri sa zemra ngadal t'pushoj
Je si engjull qe gjithmon me mbron
Kur te jesh n'qetesi merre zemren time dhe pyte sa shum t'don
Kalon minuti par e un jam pa ty
Kalon minuti dyt e un t'pres me lot nsy
Zemra t'kerkon si e etur
Per gjysmen e zemres tjeter qe e vetme ka mbetur
Si e semur ajo renkon
Je pjes e jetes qe mendja dhe trupi s'te harron

Eci rrugeve te qytetit naper shi
E mendja me shkon vetem tek ti
Eci drejt rrugeve te k'saj nate
Drejt zemres qe ti mu ma hape
Lutje ne qiell qe t'jem prap me ty ne qiell qoj
Ngadal qe t'perqafoj
Koken mbi trupin tan ta mbeshtes
T'me japesh per gjithcka nje tjeter shpres
Dhe pse syt e mi t'kerkojn pareshtur
Ta shprehin dashurin shum qart dhe te heshtur
Sdi kurr si me ty brenda rash
Po di se dhe mbas vdekjes kam me t'dasht
Do t'kerkoj gjithmon si i etur
Deri kur trupi mbi dhe te jet tretur
Dhe pse nata duket e gjat dhe pakumtim
Thell ne mendime arri te gjej ngushellim
Jam si nje shpirt qe me kujtime jetoj
Ne vetmi kujtimet me fotografi shfletoj
Eci eci me kohen qe vazhdon pa ndalim
Bashk me fjalet qe shkojn e vin
Nuk arri dot ti shpreh kto dreq ndienjash qe kam
Po mos harro baby se t'don perjet ky DIBRAN


Ky tekst u dërgua nga Xhoi Tirane


Nuk kemi video për këtë këngë.
Master-Virus - I Love You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love You".
3. Video është e këngës "I Love You", por nuk këndohet nga Master-Virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0