Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-Virus - Kujtoj Kujtimet (Feat. Finno)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Finno--)Lapsin e kom ngat vec fleten po du mi marr
Se per ty tash zemer un po du me i than da fjal
A thu e meritova ket sen qe ti ma bone
A thu tash ti ike pse tash ti shkove
Po du me t'pas ngat ngat sa ma ngat
Se pa ty tash un se boj asni hap
Te duaTe dua 1 mij her un ta kom thon
Po prap nuk mjaftojfaj un nuk kom
Ti deshe pa mua tash pa ty une jon
I gjith ky sen ndodhi vec per 1 moment
Kush do t'flas si un kush do do t'boj ty kompliment
Ku iken fjalt e tuja kur thoje si ty un nuk gjej....

Black-Stone--)2x:Kujtoj kujtimet krejt me mall
Zemra ka vdek dhe pse jam gjall
Shpresoj ket gjendjen time ta kesh kuptu
Dhe pse s'jemi bashk kurr skam me te harru

Emc--)Gjithcka shkoj pa lan asni fjal
A thu ka me t'dasht si un tjeter djal
Un nuk t've faj dhe gjithcka ta kam fal
Gjithmon kam me t'dasht pa u nal
Me kohen gjtha ecen
Du me t'pa n'sy me ta than dhe i her te verteten
E di per disa caste ka me t'marr malli
Po sdo ket person tjeter qe andrren ta ringjalli
S'mund ta besoj qe s'jemi ma bashk
Ishim lidhur si zingjir t'kam dasht e m'ke dasht
Se besova qe lidhja jon t'shkonte n'ket gjendje kritike
Gjithcka shkonte perfekt dmth unike

Black-Stone--)3x:Kujtoj kujtimet krejt me mall
Zemra ka vdek dhe pse jam gjall
Shpresoj ket gjendjen time ta kesh kuptu
Dhe pse s'jemi bashk kurr skam me te harru

Master-Virus--)T'kam dasht nat lloj mnyre qe se besove as ti
Gjithcka ca ndertova per ty ma shperbleve me tradhti
Un e di qe ti ke me u kthy
Po me qa po shof kujtimet e ndienjat kan me u vy
Dicka qe thyhet s'mund te ngjitet si me par
Kshu do te jet zemra ime e coptuar deri n'varr
Do mendoj diku naper vetmi
Qastet kur ishim bashk un dhe ti
Le t'me mbetet kjo melodi hit ne gjak
Nigjoji kta fjal t'lutem vetem pak
Kur s'ke me u pendu
Dhe pse jam i merzitun me tyty ta kam dediku
Jan fjal qe s'ti thot gjithkush
Zemra akoma djeg per ty si prush

Black-Stone--)3x:Kujtoj kujtimet krejt me mall
Zemra ka vdek dhe pse jam gjall
Shpresoj ket gjendjen time ta kesh kuptu
Dhe pse s'jemi bashk kurr skam me te harru


Ky tekst u dërgua nga Dibra

Master-Virus - Kujtoj Kujtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtoj Kujtimet".
3. Video është e këngës "Kujtoj Kujtimet", por nuk këndohet nga Master-Virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0