Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-Virus - Underfuckinground Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fiks 1 vit kur bana kangen e par thjesht si pasjon
Fiks 2 muj pa sjell gja ne studio nje UNderfuckingground po eksplodon
Krejt po e presin me padurim
Ku ? si ? shum kerkojn shpjegim
Nuk kam llafe shkurt sjam si ata
Nuk di me t'vra e nuk di me t'sha
Llafet leni anash bla bla bla
Grumlloji gzhojat se s'jena si ata
E ktyne rreperave demek me fam te madhe
Duhet me u ba pak edukat morale
Se kan dal komplet nga realiteti
Me muziken si bajn u ka dal boje e lezeti
Se sa her vim na bajm diku buuuum
Nese sna sheh ateher bani zoom
Nese i them kto fjal sdo me than se jam nervoz
sa her qe dikush kerkon sherr aj dikushi bohet bloz

Ref:Ti e din shum mir se ska si na na
TI u trego shokve shifi ataaa
Kundershtart po rrzohen 1 nga 1 down
Nije me vemenje se ky asht UnderGround

Sesht se kam sjellje mizore
Gjanat ti them n'sy e fjalen e kam burrnore
Big-bang fuck the bullshit
Shife si dridhet veni kur na po hym n'beat
Dhe pse pak shkurtere pak zeshkan
Dallona prej tjerve se jam me origjin Dibran
Po du me i pa rreperat qe nihen sick-a
Per mu jeni ni tuf morracaksh dmth ma mir krejt dick-a
Fuck that shit se shum kujtoni se jeni me vlera
Tipat si ju i grumulloj dhe i hedh n'plena
Si sinjal zanor po t'la ket UNDERFUCKINGGROUND
Sorry i am bizzy flasim pak ma von
Ku ? si ? edhe i her ta perseris shpjegime nuk jap
Nqs menon se je ma i miri hajde mkap


Ky tekst u dërgua nga Dibra

Master-Virus - Underfuckinground
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Underfuckinground".
3. Video është e këngës "Underfuckinground", por nuk këndohet nga Master-Virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0