Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master-Virus - Boj Show (Feat. Black-stone)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hy si dikur n'club
Prap femnat turren me na kap
Njashtu si vishennjashtu po zhvishen
Shife si zbrasen shishet
Atmosferen e qoj n'pesh
Jo si n'Amerik po si n'Lezh
Kshu si mu dhe djemve na pelqen
Deri kur bokset kan me u shem
Hajde se ma t'fortit jan me ty
E di se po t'pelqen kur po t'shoh n'sy
E di se po t'pelqen kur gotat e jack-ut i qoj eks
Apo te shkojn syt tek ora rolex
S'jam biznesman as kam pare me thes
Thjesht jam aj tipi qe ke me hap diten ne mengjes
Ti kuptojm gjonat ku du me dal
Un rri me ty po s'te jap asi fjal
Ti m'thirr si t'dush haver ose dost
Un skam dashni per ty kam dashni vec per west cost
Nese ket lloj rryme nuk e don
T'bim dhe crunk si Lil Jon

Ref:B b b b boj sh sh show
Sa her qe duhet me ba sh sh show
Ne kthehemi b b b bang b b b bang prap
Ksaj here komplet t t tap

Yee..Sonte jena si shqipe me 2 krena
Rimat i kam cool t'shperndame sikur gjaku naper vena
Se baj as per fam as per cash
Kanga shperndahet vetem flash
Naper koncerte m'sheh vetem veshun gjan
I kallim me rradh qytetet e nalna bash n'tiran
Si gjithmon n'ven t'par
N'ryshe nga k'ta te tjert si superstar
Femnat ma thirin emrin vet
S'lypin per ma mir se ma mir smunen me gjet
Hey loqko afrohu ngadal
Ti them te veshi da fjal
Ta shofsh si t'boj perveti
Me fjal t'thjeshta t'xa e hap syt krejt mileti
Stil crazy boy
Si caj kamomil krejt femnat i qetsoj
Krejt me trup po ekspozohen
Shife kur futet mreti mrena krejt veni n'pesh po qohet
Ska rendsi a asht dit a natka ardh B.I.G me ta ba namin
Ule volumin se nrysh ta thej xhamin


Ky tekst u dërgua nga Dibra


Nuk kemi video për këtë këngë.
Master-Virus - Boj Show
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boj Show".
3. Video është e këngës "Boj Show", por nuk këndohet nga Master-Virus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Master-Virus:


Komente 0