Mastercif
Mastercif
Mastercif
  • Vendlindja:
  • Gostivar
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 28 Maj 1998
  • Horoskopi:
  • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mastercif është këngëtar. Aqif Neziri (MasterCif) filloj me kenge e tji te pare "Ver Gostivare" ne moshen 13 vjec dhe kenga u publiku ne fund te Prillit 2012. Gjat vitit u realizuan 2 Keng tjera :"Happy Birthday" dhe "Baby (me Videoklip)". Kjo e fundit u bere publik ne fund te muajt 08. Pas Projektit te fundit kaluan permi 2 vite deri sa dual kenga e radhes "Me Kujto" dual heren e par online ne fillim te muajt 10 te vitit 2014. Dy Kengat e para u fshiren nga kanalli i tji te YouTube'it.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: MasterCif MasterCif  Komente 0