Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mastercif - Happy Birthday Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

strof1:

Happy birthday për ty se Ditlindjen e Feston
Edhee psee nUK jam afer pOr Zemraa taa uron
Edhe pse i kee ShoqNin ngatt në Q`doo momentt
porni sen T`mungOn se un nuk jam prezent
GerkOn me KapeCy vaktin e gjat tu bo diçka
tu prit me u taku prap NaPer pUShim por aka
moment i mir pa Problemerahat smunem me nit
Tu menu Gjat Per vAktin e Mir qE i kena pas ata dit
a i mAN menD momentet tmira ce i kena pas
u afru vakti per tu pa por prap jom tu plas
ti e di se sa shum me mungonzdi cka tboj
dit per dit une vetem per ty po mendoj
kit familja per tej po festojn po vallzojn
Compleannon me gjith zemer ty ta urojn
apo tman menja se ty ditlindjen ta harrova
tani me ket kojnk ty ditlindjen ta urova

ref:
Happy birthday per serkanin
shum urime nga ballkani
uRime DitLindja o serkan
Urime nga aj bab urime nga ajo nan


strof2:
Du me Tpas ngat meje ngjdo moment
se pa tije shum mir e di me mungon ni sen
nuk ohst hera e par qe shum me mungon
zdi pse por zemra jem presenzen ton e don
shum tmira ishin ata momentet e fundit
nzemer tem jesen asniher nuk te humbin
ti mu mke ndimu ne momentet tveshtira
por kishim dhe plot tjera momenta tmira
i vogel je hala shum ke me u rrit dit per dit
kjo kojnk dedikojet ditlindjes jote per ty osht hit
duet ta dish se non e bab ditlindjen ta urjon
n'zemer tkan te dy prande smunen met lon
bon probleme dhe cudija hic st'bohet von
as nuk te intereson se prap e harron
sot ti ke ditlindjen i mbush tre vjet
prande un te uroj shum vite tmira ne jet


Ky tekst u dërgua nga  MasterCif


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mastercif
Publikimi: 01/05/2011


Mastercif - Happy Birthday
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Happy Birthday".
3. Video është e këngës "Happy Birthday", por nuk këndohet nga Mastercif.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mastercif:


Komente 0