Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mastercif - Kallzo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

RAP 1:
Back back back qe ku jom uni
Kallzo a po kallesh zonin tem kur ma ni
Kallzo qa po bone kur emrin ma pae ti
Qysh o ky new shit pale ti mo thae mi

Nese nuk me nje prezentim po gerkon
Mastercif qe ku jom per tem njoft hala s'osht von
pas pak vakti me muziken qe kom nis
kom me thon qe ky sen shpejt nuk me bezdis

Disa sene i kom ni disa sene mi kan thon
Qe repi dhe hiphopi per mu joo nuk bon
Se na shqiptaret kena shum amatera qe nuk din
Prane puna osh senin ma tmir kush e bin

Sjom valla pi atyre qe bojn muzik per lek
Njaft kom shmek mos u merzit se un jom prap back
Mastercif is back with a new shit I told
Kit vit shqiptaria ka me u kall fort

REF 2x:
Kallzo kon pe ngon ti
Kallzo kush po bjen n'sy
Hajdeni tash kejt qonu n'kom
Ki me pa se vlej ma shum se c'do milion

RAP 2:
Mos me fol keq mos me shaj
Se shum llafe valla sun i baj
Sepse une jom prap back-a back-a back-a
Smun me thon kerkush se cifi ska bo rep-a rep-a

Shkoni derdhni kit n'hava si cifi jo nuk ka
Namni pak besim ta jap llafin more vlla
Kush jom, qysh jom dhe si jom vet e di
Nese vjen puna per denisen aty mue mki

Ngoje ni her, dy her, tre her BOOOOM
Sa e mir o kjo sen veq ater po e thun
Sa e qart o kjo sen qe cifi po na bin
Nese thu se zdi per inatimua hiq nuk ma nin

Se sjom reper sodi qe po fol veq per dhun
Baby e ke garant se askush se bon si un
Se un jom njo, njo ne ni million
Besom se ma mir se un askush nuk e bon

REF 4x:
Kallzo kon pe ngon ti
Kallzo kush po bjen n'sy
Hajdeni tash kejt qonu n'kom
Ki me pa se vlej ma shum se c'do milion


Ky tekst u dërgua nga DisidissMastercif
Publikimi: 17/05/2016


Mastercif - Kallzo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallzo".
3. Video është e këngës "Kallzo", por nuk këndohet nga Mastercif.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mastercif:


Komente 0