Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Dimer Ne Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Vishesh ngadale
ti nisesh shkon
e une e di qe smund te t'kthej nuk mundem jo
ti koken ktheve
asnje fjale nuk fole
tu drodhen ty buzen dhe ngadal ti nis e shkon

ref.

je vetem ti qe sot mungon
e nuk e di a me beson
kishte dimer shpirti im u ndodha ne nje rruge pa kthim
nuk di nga ne kush ish fajtor,
por une e di ti je motivi
me shume mall nje kenge per ty une dedikoj

a do t'kem nje shenje nga ty...me mungon

dera u mbyll
ti dhimbjen le
me zhurmen e fundit te ksaj dere zemren vret
ndoshta se di por te gjitha i more
une jap gjithcka te jem me ty por ti nuk je

ref.
je vetem ti qe sot mungon
e nuk e di a me beson
kishte dimer shpirti im u ndodha ne nje rruge pa kthim
nuk di nga ne kush ish fajtor,
por une e di ti je motivi
me shume mall nje kenge per ty une dedikoj

a do t'kem nje shenje nga ty...me mungon


Ky tekst u dërgua nga Bubu :-)


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mateus Frroku - Dimer Ne Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dimer Ne Shpirt".
3. Video është e këngës "Dimer Ne Shpirt", por nuk këndohet nga Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:


Komente 0