Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Nuk Ju Zemërova Pranvërës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T04:36:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ju Zemërova Pranvërës" kënduar nga Mateus Frroku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mateus Frroku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet