Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mateus Frroku - M'ka Bo Like

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Bo Like".
3. Video është e këngës "M'ka Bo Like", por nuk këndohet nga Mateus Frroku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mateus Frroku - M'ka Bo Like  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Kledi Bahiti

Komente

Asnjë Koment

26/07/2016

2016-07-26T15:57:35+00:00M'Ka bo like
Po mendoj ti shkruj sot
Nuk e di nese ja vlen
Pak me vone, nje zemer un ja nisa
Po 3 pika po mi kthen

Se di a do me fol
Se di a do me dal
Se di ca do me thene
Ooooo

[REF]
3 pika pse mi kthen
Nuk më mjaftojn ato
Fjalet spo i gjej
Ne telefon
Dhe un vazhdoj te pres
Sepse s'me shkrun ti mu
E di, ke mbet pa bateri

Ti boj like, profilin ja qendisa
Foton e kishte 1 jet
Gabimisht nje dopio like ja nisa
Ajo ishte shoqa vet

Se di a do me fol
Se di a do me dal
Se di ca do me thene
Ooooo

[REF]
3 pika pse mi kthen
Nuk më mjaftojn ato
Fjalet spo i gjej
Ne telefon
Dhe un vazhdoj te pres
Sepse s'me shkrun ti mu
E di, ke mbet pa bateri

Nuk më mjafton ato...
Ne telefon
Dhe un vazhdoj te pres
Sepse s'me shkruan ti mu
E di, ke mbet pa bateri


Ky tekst u dërgua nga Mateo Shtini
Më Shumë Këngë Nga Mateus Frroku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet