Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matilda Mati - Shkoj Vjeshta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shkoj vjeshta erdhi dimri
i joti me mbeti zemerimi
...
...


Ky tekst u dërgua nga AnaMatilda Mati
Publikimi: 17/09/2022
Muzika: Keli Shikut
Teksti: Toni Avdia
Orkestrimi: Keli Shikut
Video Produksioni: Frame Company Albania
Mix & Master: Festim Gici
Violin/Strings: Kristian Xhaferaj
Make Up: Parukeri Ada
Director: Don EnioMatilda Mati - Shkoj Vjeshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkoj Vjeshta".
3. Video është e këngës "Shkoj Vjeshta", por nuk këndohet nga Matilda Mati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Matilda Mati:


Komente 0