Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matilda Mati - Nusja E Dhendri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nusja e dhendri me fatin e njejt
i mirii me t miren sonte kokan gjet

lumet na lumet na
boni boni mashallah
nusja po ben temena
mirseerdhe ti te na

dhonder u bone o djal
ma i miri ne mehall
nusen e kem sikur mis
o cfare dasme kemi nis2x

mirseerdhet mysafir
o me plot deshir
o hajde ren me ren
do ta kallim ne ket vend

lumet na lumet na
boni boni mashallah..
...
Matilda Mati
Publikimi: 01/02/2023
Video Produksioni: Frame Company Albania
Music & Arrangement: Toni Pro Music
Teksti: Toni Pro Music
Prod: Toni Pro Music
Director: Don EnioMatilda Mati - Nusja E Dhendri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja E Dhendri".
3. Video është e këngës "Nusja E Dhendri", por nuk këndohet nga Matilda Mati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Matilda Mati:


Komente 0