Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mato - Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Verse 1):

Thuj shaka
Ju kom thon qe jom shum i ron
S’merrem me gra
Vet jua q! at non

Muzika jem si medikament
Ju sheron
Nuk kom konkurrenc
Edhe ti vet e kupton

Hajde m’thuj kush e bon si ky stil qe tka zon
Dukem so fresh kurse ti si barbon
Mos m’detyro me t’thon ça so per te t’thon
Gojen mshil,ngoje beat
Mato Kampion

Po n’fakt kom pasion dhe per kuzhinen
S’kom rrespekt per ty po kom per Prishtinen
Un t’fik n’ket rrep si me ta hek spinen
Kur shoh estraden sikur po shoh Kinen

Jeni bo njelloj kush e ka çu rrepin n’tok
Kush e ka bo ket gjo
Kush Nuk e boka dot
Ti duhesh me e lon se s’tpaska hije n’bot,
Kur m’ngjojn mu deshtojn sikur abort

(Chorus):

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Verse 2):

Ça po thu mo bosi asnjoni s’don t’lozi
Dhe un si Varrosi kta tjert i varrosi
Vazhdojm me planin e skandal i montosi
Matos seriozi ju rrepera kosi

Tash ik o malaga se femren ta laga
Çdo dit jam i lumtur,çdo dit rritet paga
Çdo dit ajo m’shkrun,çdo dit m’çon tanga
Çdo dit ndrrohet veni,çdo dit ndrrohet targa

Kam mall per Hip Hop sikur po shet copa
Edhe kur s’kemi pas jemi dukun si Boba
Kontakte me koka qe shesin dhe koka
Jam i mbijetum si te loja me zomba

Hello ma’ Brudi ktyne nuk ua futi
Sheh si kercen para Mato Mangupi
Pamjen British po mendjen prej Rusi
Per ju o d!ckheada me tipin prej pu$$y

(Chorus):

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Extra verse):

-Hey Siri,can you send a text message to Estrada please?
-What do you want to say?
-Say MATO LALE IS COMING!! (Hahaha)

——————BIG MAN MATO——————


Ky tekst u dërgua nga mc1francesko


Nuk kemi video për këtë këngë.


MatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/03/2019
Teksti: MatoLale


Mato - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Mato.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

14
22
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 2