Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale - One Shot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Sa per shok i can take one shot
Dhe per shok gjuj dy her duble shot
Pa ju prek hic jenii ra ntok
Jam stervit shum heret nket sport
I'm a f**kin designer
I can f**k your feelings and your mama
Po skom ardh un ktu me bo drama
Vec Du me bo dollar si obama
Ulalala, ajo bythet i ka si braziliana
Isha bo rreper edhe tisha lind n'uganda
o plako jemi banda me gjiganda
I m do it for my mama and my brother
Kom me cek per shok e per my father
Live that life like sem ha palla
Kom me lon gjurm me shum se osamaa, binlanden
Nket loj erdha i paftum po pa i heq kpucet un u futa mren,
Ata sdun ta pranojn po e ndjejn qe un jam fenomen,
Me u fiksu ju shplaj si nlavazh une jasht sigurisht dhe mren,
Fuck ti e din ket sen,kshuqe po futem ntem...

Refx1
Ajo mu em pa,donte per mu ca,she call me papa
Bichi jot nhava,hic tok nuk ka ra,tani po don mu pa
Skom koh mo per ta, ajo mu vet mtha,ja ka nis me qa
Spo fol me emra vlla, se ajo vet ta tha,qe si Mato ska

Bang bang wow
Shife kush erdhi dhe degjo ca kerko
Shut up o kar nisja mu prezanto
Un jam bisha shkurt un jom mato
Kurr sjam perzi sjam bo si ato
Kom majt venin tim e di qe smdo
Po nvend tat me shum mdo ajo mdo ajo

Jam msu per me mbijetu me 50 lek nrrug jo me 50 cent po probleme tu i zhduk
Skemi pas shum po skemi ul hund do mu marr me mu okej po zgjidh se ncilen pun

Sdu shum po rendsi ka qe mdun
Ca tipa i fiksksokam un
Ca tjer sikur na dukan shum
E ne me demek gjoja i besum

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so shi call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis me qa
Spo fol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Ejjj nuk jam tu knu se u bo trend
Po kisha super stil qe un nuk e dija as vet
Ti vjen me gucci un tvi me fend
Sado ke bo pare ski rendiment
Im so sorry but i am so late
Nuk kam koh se e kam me tshpejt

Ej Waa shit
Mato tu lujt me tak tik
Erdha Lojen me gra bit
Supersajan si ma gjik
Pare do boj ktu vej pik
Moden tu njek im so chic
Rrepin e kthej nrepublik
Yess yess nrepublik

Refx1
Ajo mu em pa donte per mu ca so she call me papa
Bichi jot nhava hic tok nuk ka pa tani don mu pa
Skom koh mo per ta ajo mu vet mtha ja ka nis me qa
Spo fol me emra vlla se ajo vet ta tha qe si mato ska

Ky tekst u dërgua nga xxxxRenditja: Top 200
Publikimi: 12/06/2019
Muzika: MatoLale
Teksti: MatoLale

Kartolina (3)

14
14
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0


Matolale - One Shot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Shot".
3. Video është e këngës "One Shot", por nuk këndohet nga Matolale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.