Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale - Freestyle (Matolale) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Po tvjen er Mato don’t care
Sdu me dit sa njerz ke prer
Sdu me dit sa veta ke ther
E ke venin te koshi se je pler
Ata smdun mu
Si pelqej un
Nuk jam i qet po sdu me sjell dhun
E kam nenshkrum un trrejlli si lum
Po per problem un tkthehem vruuuum
Skom harru si tthyhet ajo hund
Skam maru se vi tmaroj pun
Skom harru dhe ca qe mdun qe per hater
Tnjanit tlagi me shkum goje jo me shkum rroje
Si me qen msus mfal mfal thoje je i mir hajde vetem provoje
Qunat thojn mato digjeneroje
Shum kohe pak tlash
Kurr skam bo muhabete gradh
Tash, kape fillin ti tash femra holl e miku i trash
Do sy tpan un veq gjoja se stpash
Tgjuj un ty plum njejt si nkallash
Mjep respekt se respekt tdhash
Kurr sta dhash sikur me tperplas
Akoma! Kom ca tipa per me qu nkoma
Pyte doktorrin se esht me tqu nkoma
Pyte dentistin sfol dot pa dhom aaa
Aaaa? Ha ha ha ha
Njejt si rratatata kurr su ankova ca zoti sma dha
Veq e lypa ca jeta mangut ma la ti do pysesh se ca
Po jaaa dhe ca milion lek.
Haj mgjesin si me qen drek
Du ti kem firmat edhe posht nbrek
E mrapa shpis ta kem nji Corvette
You know Were I mean
Nese sme gjen ntiran mke nprishtin
Ate qe deshte ti
Mdeshi mu po sja dhash mundsin
Kur rri un nFB
E more vesh mos bej ze
Ja ke lyp po sta le
Sje gangster shyt the f**kë
Je per model tip tv
Mos fol per nonen un me ta që
Un vi me gango rrepitë
Para emrit tve nje mc
Ok well ju kom analizu thell
Estrada po vu un jam rrepin tu e sjell
Nuk je prezent ktu e nuk ki qa sjell
Tu lyp per drit un kom me sjell diell
Pjell!
Shi ca nana ka pjell
Nana jote paska pjell veq nje deal
Tu lyp parajs un kom kalu hell
Se lo pa bo nji biznes si shell


Ky tekst u dërgua nga Leoo   Unjamaitipi


Nuk kemi video për këtë këngë.


MatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/03/2019


Matolale - Freestyle (Matolale)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle (Matolale)".
3. Video është e këngës "Freestyle (Matolale)", por nuk këndohet nga Matolale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0