Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Tirona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

It's Matolale
Tiron Tirona neper zemrat tona
Flejm dites e jetojm ne ort e vona
Jetoj per sot se ku i dihet o nona
Edhe me vdek do vdesim si kampiona

Tirona Controla
Ka naco dhe goca neper stola
Femna tbukra si spanjolle HOLA
Ina,Kejvina,Melinda,Oriola
Ktu ka pistola jo lodra lodra
Kemi shoqni dhe nga Londra Londra
Femnat me tmira shum t'omla t'omla
Lidhjet e forta me dona dona

Tii nuk e din se ca bohet n qytetin ton (no no no no)
Tii nuk e din se ca bohet ne lagjen ton (no no no no)
Nji fjal e modhe qe quhet...
Nji fjal e modhe qe quhet...
Tiron Tiron Ti Ti Tironaa (4x)

Kena luftu per ket zon
Kena luftu per ket ven
Kena luftu per kto lek
E boj me zemer ket sen
Sdum me dit ne per ligje
Sdum me dit as per nen
The best city best life si ktu
Hajde mthuj ku gjen
Ndrron makin po nuk ndrroj ngjyr
Nese ke naj gjo ma mir thuma n'ftyr
Kur hedh un kong gjith thojn shyqyr
Se jom kryesor si rruga Myslym Shyr
Fuck it e boj me qef jo hajd se hajd
E mor seriozisht i boj tgjith me qajt
Cunat neper rrug hala bojn street fight
Vi si peshkaqen dhe t kafshoj
Big bite

Tii nuk e din se ca bohet nqytetin ton (na na na)
Tii nuk e din se ca bohet ne lagjen ton (no no no)
Nji fjal e modhe qe quhet...
Nji fjal e modhe qe quhet...
Tiron Tiron Ti Ti Tironaa (4x)
MatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/09/2019


MatoLale - Tirona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tirona".
3. Video është e këngës "Tirona", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

9
16
15
13
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0