Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Ca Milion Lek (Freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Po tvjen er
Mato don’t care
Sdu me dit sa njerz ke prer
Sdu me dit sa veta ke ther
E ke venin te koshi se je plehr
Ata smdun mu sju pelqej un
Un kom ron nqetsi nuk perdor dhun
E kom lon tshkumen, men t'rrjedhu si lum
Po pat' problem un tkthehem vrrum
Skom harru si thyhet ajo hun
Skom harru si tmit marojn pun
Skom harru dhe ca qe mdun
Qe per hater tnjonit tlagim me shkum
Goje,jo me shum rroje
Si me qen msus,mfal mfal thoje
Je i mir hajde veten provoje
Cunat thojn Mato degjeneroje [ serious]
Thash,shum mora pak lash
Kurr skam bo muhabete grash,tash
Kape fillin ti tash
Femra e holl dhe miku i trash
Kto sy pan shum,vec un sen spash
Gjujna me plumb njejt si kallash
Mora respekt se respekt dhash
Kush se dha sigurt eshte perplas
Akoma,Kom ca tipa per me tcu nkoma
Pyte doktorin smun me tcu nkoma
Pyte dentistin sfol dot pa dhoma
E e ha ha
Nejse rra ta ta ta
Kurr s’u ankova,ca Zoti s'ma dha
Vec e lypa qa jeta mangu ma la
Ti do pysesh se ca,boja
Nja ca milion lek
Du t’haj mgjesin si me qen drek
Du t’i kem firmat edhe posht nbrek
E mrapa shpis ta kem 1 Corvette
Ye,you know what I mean
Nese s’mgjen n’Tiran m’ke n ‘Prishtin
Dhe ato qe ti q*
Mdeshten mu po sja dhash mundsin
Kur vi un VB
E morre vesh mos bej ze
Ja ke lyp po sta le
Sje gangster shut the f**kë
Je per model,dil n’tv
Mos mdetyro nanen me ta q
Uu rri me gango rrpt
Para emrit vej 1 Mc
Ok well,ju kom analizu thell
Estrada po vun per rrep un do e sjell
Nuk je prezent n’hood nuk di ca sjell
Tu lyp per drit un kom me sjell djell
Pjell,Shi ca nona ka pjell
Nona jote paska pjell vec 1 dell
Ti lyp parajs un kam kalu hell
Se lo pa pas 1 biznes si shell
Femren si kam nuk i blej Chanel
Mmerr ncel vetem kur sjam me tjer
I ka msu normat si me qen ganster
Dhipi gjun per mu si me qen haver
Terr kalum,ca po lyp osht parajsa
Si guri nshkom kam kalu dhe nklasa tlarta
Bomba granata i gjen te markata
Po nejse tkalumen e kemi lon mrapa

Fol per mu e ke nga vapa
Fol per mu se stvij nga mrapa
Fol per mu se trritet fama
Fol keq per mu ty prap tq* nana
Ej,ty prap tq* nana
Ej,ty prap tq* nana

A do kthehem prap
Sigurisht papak
Heren e dyt me flak
Ose me sopat
Mato ujku plak
Ajo mu mthot dak
Un i jap dajak
Nese svjen nkrevat
Kshuqe ruju plak
Mos mthuj mu f**k
Se ta kam bo tqart
Qe ju boj me gjak
Qe ju boj me gjak
Ej,pussy yo

BIG MAN LIKE ME YEYE
BIG MAN LIKE ME
BIG MAN LIKE ME YEYE
BIG MAN LIKE ME


Ky tekst u dërgua nga ZanatçiuMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/04/2020
Mix Master: Sivi
Video Produksioni: Mario Shoots
Efects: ArlindMatoLale - Ca Milion Lek (Freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca Milion Lek (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Ca Milion Lek (Freestyle)", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 1