Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Ça The Ti? (Feat. Varrosi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Si? Ça the ti?
Kom pa gangstera
Po nuk je ti
Do me bo rrep
Po ti nuk di
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Si? Ça the ti?
Kom pa gangstera
Po nuk je ti
Do me bo rrep
Po ti nuk di
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Shhhhh! Mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Shhhhh! Mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Big body boy
Im big boy don
Skapesh me mu
Tgjith e dim kush knon
Femra ganksterre
Njejt si stefflon don
Po menon qe skam swag
Ndoshta po mngatrron
Un jam ca asnjoni
Nga ato nuk jon
Si tomson gjujm
Tym karbon
Ju djeg rimat
Jeni tbut karton
Ajo fiksohet me
Mu k*r don
Uhhh man a
Got bars innit
Shifet shum qart
Ska pik konkurimi
Rrimat pa mshir
Pa pik tolerimi
Play ur part bi**h boy
Mos u gjuj ke i imi
Man on dis ting tho
Roll that ting bro
Splifi si limo make
U lean like limbo
Ska si mungon cunat
Kan by the kilo
Heza shum high
Fluturo si super hero
Jam perhap si
Me qen wi fi
Ata dun me mkopju
Po skan si
Femnen e tij
Un e kom permbi
I shes pikat
Nuk i ve mbi I
Like so
Mato lay low
Thjesht e kom f**k
Po nuk e f**k mo
Nuk boj drama
Un e boj show
Mshef diku
Tvjen me thon wow
Sub a va ngri
Buzqeshjen
Rreshtat e mi i thon
Nmynyr tjeter
Keni ra nsy edhe
Pse rri i heshtem
Man chilling tho
Still no perssure
Dan no man
Got in on lock
Femna jote all
Over ma cock
Bitch can't stop
Can't get enough
Badabim badabum
She go bangd alot
Si? Ça the ti?
Kom pa gangstera
Po nuk je ti
Do me bo rrep
Po ti nuk di
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Si? Ça the ti?
Kom pa gangstera
Po nuk je ti
Do me bo rrep
Po ti nuk di
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Shhhhh! Mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Shhhhh! Mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Ahhhhh dem
Bars there
Sikur tran mas koke
Se kush tra se pe
Ri larg nga me
Mos u merr me ne
Problem me ne
Shum gabim e ke
Fuck you n dem
E kush o kundra
Tu nejt kurva
Bojn si cuba
Shokve tvet
Tu i bo gunga
Inati per ne
I bone grup kta
Bon bon bon
Mato bam bam bam
Mos fol shum
Se ta q maman
Qendroj i lasht
Se jam veteran
Mthuj se ca do
Mos mthuj ca than
Mos m thuj ca bam
Po mthuj ku jan
Skapen me mu
Se jam cun me tabam
Ta sjell grime
Shitin tgatum taman
Po tvjen inati se
Se bon dot man
Vec per otr
Un kam rrespekt
Ty tbi me shkelma me tpa tu vdek
Bab per ju
E dini edhe vet
Tbi si pik bash
Kur se pret
Bone diss
U motherf**ker
Jeto me hije
Tu pa ka mrapa
Jo virus
Cunat me maska
Shut up
U pum pum sucker
Se jam i vecant
E keni kuptu
Kapem me ty ti
Skapesh me mu
Se del me humbje
A je tu mkuptu
Un kam ca do ti
Do ca shef te mu
Haa edhe ier
Per kta gango
Je golf dysh
Mos mboj si lambo
Me dal nsken
Dukesh si lango
Si? Edhe njiher?
Ca the plako?
Si? Ça the ti?
Kom pa gangstera
Po nuk je ti
Do me bo rrep
Po ti nuk di
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Si? Ça the ti?
Kom pa gangstera
Po nuk je ti
Do me bo rrep
Po ti nuk di
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Shhhhh! Mos fol ti
Shut up! Mos fol ti
Mbylle gojen
Dhe mos fol ti


Ky tekst u dërgua nga Andrea Pallamari


Nuk kemi video për këtë këngë.


MatoLale
Featuring: Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/05/2020


MatoLale - Ça The Ti?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ça The Ti?".
3. Video është e këngës "Ça The Ti?", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0