Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matolale - RRRR Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sja kom nis me 0 po me minus
Brenda nzemer sjam i ftoht minus
Nese nuk t pelqej f**k you nuk t lus
Pagesat po i shtoj akoma me plus

Kom njohje nrrug une kom conection
Nese do me msu hajde tjap direction
Mos u nxito me mir merre lehtshem
Edhe bej ca tdush se nuk tjap attention
Prekshem gjitha ca flas jan prekshem
Synimi per me met un i perjetshem
Shpejt ke me kuptu se kush esht i vlefshem
Femrat i zhveshem dhe niket i veshem
G'ja i lagjes nuk ndjek un fashion
Gjithmon qendroj un si i paprekshem
Per mu the uau e per ty i lezetshem
Kur i ngjova kta me cunat qeshem
Uhhh akoma nuk e kan kup tuu
Kurr nuk jan kraha suu
le t Folin si dojn per mu bejn ububu haa

Ti ske xhakuzi
Ti nuk ke uzi
Ti sje inteligjent
Ti nuk je luzi
Ti nuk ke pussy
Ti vet je pusyy
Ti je dikush qe munohen ta fusin
Po kujt me ja fut ti o shok ca po thu
Cunat jan nkomb cunat jan ktu me mu
Cunat m dojn dhe cunat un i du
Kshu qe kujdes se ku je tu kalu

RRRR
Vjen nje makin qe ta ben krejt RRRR
Ti nuk e din se ca bon krejt RRRR
Vjen dhe nje mask qe ta ben krejt RRRR
Edhe cunat jan krejt RRRR haa RRRR haa RRRR
thyhet nkok dhe nji shishe
Duhet me pagujt me 1-mijshe RRRR haa RRRRaaaa

Jo jo mos mi prek mu vllezerit se t zej un te vesa e mgjesit
Ta zbres berreten prej mllefit tu ndjek rregullat e KESH-it
Ti ndjek rregullat e Leshit ti ke nxjerr dhe fjalt e veshit
E di qe me m pa nuk deshit tka hull posht rregulli treshit

Jom i rrit pa kesh n dur
Pa vesh si grat edhe nje pilug
Tu e hedh un nje tem piktur
Veten time me franga ndur
Hiqi duret mos prek oficer
Leket un mi dyfishu un cdoher
Apo shes drog une apo shes ver
Esht puna ime me qen hustler
Mos mi arresto mu vllezerit
Leji at mos mi prek ti vllezerit
Shesim drog per me honger vllezrit
Peshkaqen qe po i ha peshqit
Peshkaqen qe leviz si tdoj
Ca kom bo une prap e boj
Nuk behem pishman vec pishman boj
Jo pusyy boy kujdes se ta booooooj

Vjen nje makin qe ta ben krejt
Ti nuk e din se ca bon krejt
Vjen dhe nje mask qe ta ben krejt
Edhe cunat jan krejt
Thyhet nkok dhe nji shishe
Duhesh me pagujt me 1-mijshe

Vjen nje makin qe ta ben krejt RRRR
Ti nuk e din se ca bon krejt RRRR
Vjen dhe nje mask qe ta ben krejt RRRR
Edhe cunat jan krejt RRRR haa RRRR haa RRRR
Thyhet nkok dhe nji shishe
Duhesh me pagujt me 1-mijshe RRRR haa

Ky tekst u dërgua nga Selvin


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 29/05/2020


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0


Matolale - RRRR
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "RRRR".
3. Video është e këngës "RRRR", por nuk këndohet nga Matolale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.