Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Robocop Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[REF.:]
Po boj udhtime
Ku i kam t’gjitha t’përfshime
Atë se du mo
Biles kam kujtime t’fshime
Nuk flas shum
Se kam paranoj nga përgjimet
S’kom nevoj për urime
Po gjithsesi hajde n’tmira dhe n’gzime

Mos pyt shum
Se nuk tregoj gjonat intime
Nuk jom mendjemadh
Se çdo dit e maj n’msime
Femrën nuk e du
Nëse nuk duket fine
Nuk do isha ktu
Po mos t’boja gabime
Fillova nga askushi
Tani jam dikushi
Frymzim natyral
Jo frymzimin nga Kush-i
E haj instrumentalin
Si me qen sushi
Prezatus për kët loj
Mato Dudushi
Fillova karrier n’Tiron
Si Alban Bushi
Skam nevoj me qon bab
Për kët shit jam babushi
Tjert i kan me kova
Un i kam me fuçi
Do vëmëndje
S’kam koh
Hajd puçi puçi
Jom përhap si oktapod
My bi**h so hot
Man i’m so cold
M’njohin tgjith
Veç dy kong
Mos me mu
E ke t’kot

[REF.:]
Po boj udhtime
Ku i kam t’gjitha t’përfshime
Atë se du mo
Biles kam kujtime t’fshime
Nuk flas shum
Se kam paranoj nga përgjimet
S’kom nevoj për urime
Po gjithsesi hajde n’tmira dhe n’gzime

Ca po thu mo lale
Jeni Don Kishot
Ju gjuj te komët
Me ju kap headshot
Jom ul tu qesh
Ndërkoh ju bini n’tok
Nuk keni ça jepni
Nuk është pë ju ky sport
Mato Lale lale
Njejt si Robocop
Nëse t’vje inati
Fuck You mor gop
N’band jena “some”
Dhe secili është gop
Kemi vëmendjen e madhe
Nuk bojm spot
Ma t’fortit n’ven
Yeah Sot për sot
Po ngjove llafe t’kqija
Kan dal nga naj shok
Ose nga naj femër
Që su afru dot
Po i përshëndes me sukses
Mushe kët got plot
Huh, qirsa
S’kom nevoj per fam
Ose dikon me sha
Gjith jetën tuj
Vetëm keni perça
Veç hajde se për ça?
Like për femra
Për fam dhe për lek
E ke seriozisht
E ke me t’vërtet?
Fuck you
N’menje ju jeni shum t’cekt
Nuk je rreper
Nuk ke lidhje me RAP
Kët gjo që e boj
Nuk e gjeta e solla
Grime music është rima
Po shqip un e polla
Ska lidhje me vjedhje
Sdo t’thot un e vodha
Hip-Hop ësht shkoll
Jeni përjashtu nga shkolla
Like

[REF.:]
Po boj udhtime
Ku i kam t’gjitha t’përfshime
Atë se du mo
Biles kam kujtime t’fshime
Nuk flas shum
Se kam paranoj nga përgjimet
S’kom nevoj për urime
Po gjithsesi hajde n’tmira dhe n’gzime
Po boj udhtime
Ku i kam t’gjitha t’përfshime
Atë se du mo
Biles kam kujtime t’fshime
Nuk flas shum
Se kam paranoj nga përgjimet
S’kom nevoj për urime
Po gjithsesi hajde n’tmira dhe n’gzime


Ky tekst u dërgua nga Marko.MatoLale
Publikimi: 29/05/2020


MatoLale - Robocop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robocop".
3. Video është e këngës "Robocop", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0