Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Nivel Tjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

REF

(i'ts matolale)
Eci me shok jo me label
Nuk tshaj nese haj me nji table
(uh uh)
Nese ai t'tha qe me tmir se un ka
Me shum mundsi paska t mangut noi tjegell
(uh)
Eci me llaf dheme veper
Gjithmon mgjen ne nivel tjeter
(uh uh)
Nese ke ngju llafe tkqia per mu
ose kan dal nga naj k@rv
ose kan dal nga naj hejter

Mushe goten me jack-i
(uh uh)
Nuk e di pse ke hate ti
(aaaa)
Un jom njeri i thjesht Real
A e shef qe po mdon gjith qyteti
Tu ndjek thesarin si pirati te deti
(prrrr)
Cunat e karikum tfokusum te buxheti
Hustle on the road ket e din edhe shteti
(hah)
I'ts MATOLALE aka MATOSIKLETI
(u u)
Ca kom pas un nuk i ke ti
(prrrrrrrr)
Akoma gjuj peshq si me qen te bregdeti
(hahaaaaa)
I dridhi tgjitha themelet like f**king TERMETI
Eci vetem neper rrug jemi shum e din vet ti
(papapa)
Cunat e karikum me leket, dashurum
(prrrr)
Sa her qe vi nket stil sjell nji si fortun
Ato ju mashtrun nuk doli si e menun
(ha)
Si me i fut viroz e kom kthy lojen smun
(ha haaa)

REF

Eci me shok jo me label
Nuk tshaj nese haj me nji table
(uh uh)
Nese ai t'tha qe me tmir se un ka
Me shum mundsi paska t mangut noi tjegell
(uh)
Eci me llaf dheme veper
Gjithmon mgjen ne nivel tjeter
(uh uh)
Nese ke ngju llafe tkqia per mu
ose kan dal nga naj k@rv
ose kan dal nga naj hejter

Like f**king Megi Beti Keki Stejsi
(uh)
E kam listen e gjat se sem le vesi
(hahaha)
Doni beef po hajd bujrum ke je ti
(ku)
Akoma leviz neper lagjet e qytetit
(po po po )
TIRONA
Emer i modh laje gojen
Nuk ndrroj swag po lojes ja ndrrova bojen
(hu)
E dhe shife se si bokan se demek si dolen
Po me mu i bie tjen sikur tjet baba me gocen
(prrr rrr)
Mato on MAD TING
Kom ardh nrrep per me bo un VETING
(hu)
Shkelqej nmes ktyne po boj BLING BLING
ALO ngreje telefonin RING RING
(uh)
We smoking SPILF we smoking BARS
(pa pa)
Kta dun mu kap kurse ne kapim DOLLARS
(uh)
Homie vjen te dera me nji MF sharrs
(prrrr prrrr)
Jemi t'vetmit PESHKAQENA
en ket vask
(uuah)

REF

Eci me shok jo me label
Nuk tshaj nese haj me nji table
(uh uh)
Nese ai t'tha qe me tmir se un ka
Me shum mundsi paska t mangut noi tjegell
(uh)
Eci me llaf dheme veper
Gjithmon mgjen ne nivel tjeter
(uh uh)
Nese ke ngju llafe tkqia per mu
ose kan dal nga naj k@rv
ose kan dal nga naj hejter


Ky tekst u dërgua nga @klevis_r1


Nuk kemi video për këtë këngë.


MatoLale
Publikimi: 29/05/2020


MatoLale - Nivel Tjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nivel Tjeter".
3. Video është e këngës "Nivel Tjeter", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0