Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Aventador Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Aventador
Kur ëm shofin t'u ec n'rrug' ma bojn' me dor'
Rrobat, swag-u që kom vesh, Christian Dior
Hajde knej oh baby girl, na kem kuror
N'Aventador

Aventador
Kur ëm shofin t'u ec n'rrug' ma bojn' me dor'
Rrobat e swag-u që kom vesh, Christian Dior
Hajde knej o baby girl, na kem kuror
N'Aventador


Po vjen, po vjen
Super pjeshk' se m'ka lon pa men
Do m'u afru 'cause I am the man
Super çun se e kam ën gen
Super grup se kemi prezenc
Ajo m'pyt leht', afrohu, s'ka shkenc
Jemi kthy pas n'adoleshenc
Bone dhe ni got' që t'ia fus me eks
Bone edhe ni got', boni dy, boni tri
Shoqja asajt i tha që po vi
Do me nejt me yje, po don me pi
S'jom vetëm, me mu ësht' grupi
Yo, boj lek, prish lek, boj lek
Hajde bëjm' qejf se kemi një jet
Gjoksi i madh, un' e thirri Çiljet
Super Sayan, sikur me qen' Veget
Edhe femrat vin vet
Yo, edhe ajo vjen vet

Se jom n'Aventador
Kur ëm shofin t'u ec n'rrug' ma bojn' me dor'
Rrobat, swag-u që kom vesh, Christian Dior
Hajde knej oh baby girl, na kem kuror
N'Aventador

Aventador
Kur ëm shofin t'u ec n'rrug' ma bojn' me dor'
Rrobat e swag-u që kom vesh, Christian Dior
Hajde knej o baby girl, na kem kuror
N'Aventador


Hello, hello, mommy, say me "Hola"
Yo, Jack-un e du shqeto, jo me Cola
Hajde hyp me mu dhe shkojm' për Guatemala
E bojm' zi, e bojm' zi, veç të dy, vallah
E kemi ndjenja, emrin e ka Adela
I kom hyp nëpër vena edhe m'ka prek ën tela
E tani ça me bo
Ajo veç mu m'do
Më mir' jo nuk ka mo
Hyp edhe m'thuj ça do, ça do

Aventador
Kur ëm shofin t'u ec n'rrug' ma bojn' me dor'
Rrobat, swag-u që kom vesh, Christian Dior
Hajde knej oh baby girl, na kem kuror
N'Aventador

[REF.:]
Aventador
Kur ëm shofin t'u ec n'rrug' ma bojn' me dor'
Rrobat e swag-u që kom vesh, Christian Dior
Hajde knej o baby girl, na kem kuror
N'Aventador




MatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/06/2023
Teksti: MatoLale
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Alandy


MatoLale - Aventador
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aventador".
3. Video është e këngës "Aventador", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0