Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Dashni Ilegale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

E qetsoj si mariuana
Dashnia per to nuk o normale
Jom i nxon en autobana
Gazi n fund se po du me ba pare
Ajo thot ku do me dale,dale,dale
Zemren ma le t vrame
Ajo kurr ska me ma fale,fale,fale
Dashni ilegale

Ajo ka ra mren me nji kriminel
Hekrin nbel leket qe i vjel Casa de papel
Shishe jom tu qel shtune e djel
Du mu deh dimer ver
Per ket dashni qe u mbush plot me ver
Dhe njiher po ta them qe tdu se tkom pas sikur haver
Ti me mu ke bo qa ske bo dot me tjer
Ti ishe gati un sdo jem noi her
Na ka ra jet e shpejt jom rrugve si shofer
Ndashni me lekun po ti mu fute nmes
Kriminele vogel do tdu deri sat vdes
Der sa tqes kripen nga deti un ty do te pres

E qetsoj si mariuana
Dashnia per to nuk o normale
Jom i nxon en autobana
Gazi n fund se po du me ba pare
Ajo thot ku do me dale,dale,dale
Zemren ma le t vrame
Ajo kurr ska me ma fale,fale,fale
Dashni ilegale

Alo alo,qa po bo si je
Mka marr malli sot se mu kujtove dje
Un do tdu gjithmon dhe sdo ta kuptoj pse
Kur u ndam ne edhe qielli u mbush plot me re
Ti ke jeten ilegale e un nuk te ndjek dot
Edhe pse sot e kom mbush jastikun tim me lot
Un do jem idiotja jote edhe pse ti ke idjot
Se di a do dashurohem mo en ket bot
Zemer ti mos u merzit se ndoshta nuk ka qen e shkrujtme
E shkrujtme
Por gjith jeten per ty un te zoti do tqoj veq lutje
Veq lutje

E qetsoj si mariuana
Dashnia per to nuk o normale
Jom i nxon en autobana
Gazi n fund se po du me ba pare

E qetsoj si mariuana
Dashnia per to nuk o normale
Jom i nxon en autobana
Gazi n fund se po du me ba pare
Ajo thot ku do me dale,dale,dale
Zemren ma le t vrame
Ajo kurr ska me ma fale,fale,fale
Dashni ilegale


Ky tekst u dërgua nga Plis BabaMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/09/2023
Teksti: MatoLale
Orkestrimi: Jeris Kaso
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Jeris Kaso
Mix: Jeris Kaso
Master: Marenglen BojaMatoLale - Dashni Ilegale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Ilegale".
3. Video është e këngës "Dashni Ilegale", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0