Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Lucca 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Matt K është një shkrimtar. Matt K (Matteo Karaj), çun durrsak jeton aktualisht ne Nürnberg (Gjermani). Shkuan poezi ne gjuhe shqip, edhe ne slang gjermon/anglez për hobby dhe për qef. Diplomuar ne business administrator dhe korrespondent ne gjuhe te huaja (korrik 2014, Lucca). Hobbies: Sport, muzik, fotografi, poezi moderne....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Mehmeti

Perparim Blakaj

Kadri Mehmeti

Romario Xhaferri

Leonard Mrishaj

Gentinikqi

Dionis Xhafa

Leonard Shala

Besart Ramiz Tafaj

Azem Deliu


Tags: Matt K, Matteo Karaj

Krijo Një Kartolinë