Matt K Poezi
Matt K

Tema: Poezi Për Vitin e Ri


Oj Viti Ri

Oj vit ri
me fikshezjarr
ktu po vjen ay kengtar,

teksteshqip po ju pret
me kenga te reja per 2016.

Ndegjoim kenga e melodia
muzik unik ka Shqipria,

Shum urime dhe kismet
nje vit te mbar 2016.

- Poezi nga Matt K


- U dërgua nga Matt Karaj -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Matt K


Komente 0