Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Nuse Do Te Bej Ne Gusht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Qe diten qe te kam pare
me nga mendja s'me je ndare
mezi pres te vij behar
te te sho o moj se s'gjej deraman
2X
Nuse moj do te bej ne gusht
do ta qep moj vellon e ngusht
kur ta ve gjerdan ne gush
aman eshte vap do digjem prush
2x
Do te stolis me te ralla
si hirushia ne peralla
vetem mos me thuaj
xhan o shpirt o zemero
2X
Nuse moj do te bej ne gusht
do ta qep moj vellon e ngusht
kur ta ve gjerdan ne gush
aman eshte vap do digjem prush
2x
Ne kurbet shume vajza njoha
bukuroshe e bellhola
kush ma mori zemren time
vetem ti o moj shqiptaria ime
2x
AMAN MOJ AMAN
SE ME DOGJE XHAN

AMAN MOJ AMAN
SE ME DOGJE XHAN
2X
Nuse moj do ta bej ne gusht
do ta qep moj vellon e ngusht
kur ta ve gjerdan ne gush
aman eshte vap do digjem prush


Maya Alickaj - Nuse Do Te Bej Ne Gusht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Do Te Bej Ne Gusht".
3. Video është e këngës "Nuse Do Te Bej Ne Gusht", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0