Official Video

Maya Alickaj - Bubulina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Këngë e albumit:

"Lege Lege"
(4x)
bu bu bubulina
(2x)
vajza me fustan te ngusht
bu bu bubulina
(2x)
esht e plakut mjeker shtupe
bu bu bubulina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

(2x)
o ti plak o mjeker shtupe
bu bu bubulina
pse se marton ate qube
bu bu bublina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

e martoj po si gjej burre
bu bu bubulina
bjere ketu se e marr une
bu bu bubulina

ref;(4x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina
bu bu bubulina si vesa me tranda fila


Ky tekst u dërgua nga Shqipja
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...