Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Eja, Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

Ndjehem vetëm kur largohesh ti
Më mungon
Kur më fal ti një veshtrim të ftoht
Më trishton

Eja, eja me mua
Eja, eja të dua
Eja, eja po vuaj
Një fjal zemre ma thuaj

Më shiko ti
Syt që flasin shum
I kuptoj
Më beso ti
Kur nuk je s'jetoj

Mos ik...

Eja, eja me mua
Eja, eja të dua
Eja, eja po vuaj
Një fjal zemre ma thuaj


Ky tekst u dërgua nga  xhenet

Maya Alickaj - Eja, Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja, Eja".
3. Video është e këngës "Eja, Eja", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0