Më mbaj mend (për 1 muaj)


Maya Alickaj - Fustanverdha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustanverdha".
3. Video është e këngës "Fustanverdha", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Maya Alickaj - Fustanverdha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Lege Lege"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Hajde moj hajde fustanverdha
Tashe mora te genje ja
Jo jo se gen gjeta ato
I ziu me qaj me lot

Kur veje nur gjej ne dua
Mi njor ma gjurmet e tua
Mi njor ma gjurmet e tua
Sec me je krua me dua

Bere ty sec me prish te fuori
Gjashte mire ja me syri
Gjashte mire ja ke syri
Jemi nji shokak se njini

O fustanverdha ik me tutje
te berisha me te supe
te berisha me te supe
dera mera menxulupe

fustanverdha ik me tutje
te berisha e me supe
te berisha e me supe
dera mera menxulupe

hajde moj hajde fustanverdha
tashe mora te genje ja
jo jo se gen gjeta ato
I ZIU ME QAJ ME LOT


Ky tekst u dërgua nga Fustanverdha
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet