Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Kur pafund me sheh
Zemra lumturohet
Kur me sy me prek
Fryma me ndalohet

Kur nje dore e zgjat
Si zog fluturoj
Paskam lind me fat
Qe te dashuroj

Ref...
Vetem ti me gezon
Vetem ti me mungon
Vetem ti me zbulon
Se te dua

Vetem ti je tek une
Vetem ti m'le pa gjume
Vetem ti je kaq shume
Se te dua

Kur pafund me sheh
Zemra lumturohet
Kur me sy me prek
Fryma me ndalohet

Kur nje dore e zgjat
Si zog fluturoj
Paskam lind me fat
Qe te dashuroj

Ref...
Vetem ti me gezon
Vetem ti me mungon
Vetem ti me zbulon
Se te dua

Vetem ti je tek une
Vetem ti m'le pa gjume
Vetem ti je kaq shume
Se te dua

...

Ref...
Vetem ti me gezon
Vetem ti me mungon
Vetem ti me zbulon
Se te dua

Vetem ti je tek une
Vetem ti m'le pa gjume
Vetem ti je kaq shume
Se te dua

Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPublikimi: 01/12/2006


Maya Alickaj - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0