Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Pera Pera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

hajde moj kunadhe pylli
me lodhe mos gjec derman
te gjitha shtigjet ti zura
ske nga vete nga ja mban
2x

refreni:
pera pera djemt i ndave
ca i deshe
ca i shave
ca i fute ne fustane
o gjece belan nga ngjave
2x

labe bukur gjeraqin
rrotull djemte
po te vin
ca ne shesh
e ca ne brinj
ca pertej kane zen pusin
2x

refreni:
pera pera djemt i ndave
ca i deshe
ca i shave
ca i fute ne fustane
o gjece belan nga ngjave
2x

cben keshtu u talle shume
i bere djemte rremuj
u dilje naten ne gjum
vendos per njerin moj lum
2x

refreni:
pera pera djemt i ndave
ca i deshe
ca i shave
ca i fute ne fustane
o gjece belan nga ngjave
2x

perseri refreni
2x


Maya Alickaj - Pera Pera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pera Pera".
3. Video është e këngës "Pera Pera", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0