Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Te Marsha Te Keqen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

2x..
- Te kam merzitur e di
Te kam vrarë në dashuri
Një tjeter se'c me hutojë
Zemer e shkreta gaboj

- Ref...2x
Te marrsha te keqen oo
te gjitha do te ndreqen oo
Do ndreqen qe c'ke me te
Mos me rri merzitur oo..

- 2x
Në me falsh dhe kete herë
Do ta bej jeten sheqer
Ah kjo puna e sevdase
Sekreti i gjithe dynjas..

- Ref...2x
Te marrsha te keqen ë
te gjitha do te ndreqen ëoo
Do ndreqen qe c'ke me te
Mos me rri merzitur oo..

-2x
Nuk ta kam moj me hilee
Te dua ashtu sic jee
Un pa ty o yll o dritë
Vdes e ngjallem dit per dit..

- Ref...3x
Te marrsha te keqen
te gjitha do te ndreqen ëë
Do ndreqen qe c'ke me te
Mos me rri merzitur oo..


Ky tekst u dërgua nga - Gocaa_otr

Maya Alickaj - Te Marsha Te Keqen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Marsha Te Keqen".
3. Video është e këngës "Te Marsha Te Keqen", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0