Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Gjitonen Qe Kisha Prane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14

gjitonen qe kisha prane
ta marre marre lumi ta marre
gjitonen qe kisha prane
ta marre marre lumi ta marre
une dereziu...

une pse ma mban koken menjane
ta marre lumi ta marre
pse ma mban koken menjane
ta marre marre lumi ta marre
une dereziu...

une sikur te kam vrare babane
ta marre lumi ta marre
une sikur te kam vrare babane
ta marre lumi ta marre
une dereziu...

gjitone moj grykezene
a e mban fjalen qe ke thene
gjitone moj grykezene
a e mban fjalen qe ke thene
une dereziu...


Maya Alickaj - Gjitonen Qe Kisha Prane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjitonen Qe Kisha Prane".
3. Video është e këngës "Gjitonen Qe Kisha Prane", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0