Audio

Maya Alickaj - As Po As Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Djale Shqiptar"

Këngë e albumit:

"100 Kenget Popullore Te Shekullit Vol.3"
Une u rrita dhe punoj me gaz ne are
Me nje deli djale jam vene ne gare
O sa bukuri eshte kjo gare mes nesh
A e di ??? por une se marr vesh x2

Ref x2
Me rreh zemra me gezim
Buzeqesh djali i ri
Nuk i them as po as jo
Mos e humb djalo

Djali zemren mua ma ka marre
Une i fala vetem synin e zi
I gjithe fshati neve na ka pare
??? kjo dashuri

Ref x2
Me rreh zemra me gezim
Buzeqesh djali i ri
Nuk i them as po as jo
Mos e humb djalo

Une u rrita dhe punoj me gaz ne are
Me nje deli djale jam vene ne gare
O sa bukuri eshte kjo gare mes nesh
A e di ??? por une se marr vesh x2

Ref x2
Me rreh zemra me gezim
Buzeqesh djali i ri
Nuk i them as po as jo
Mos e humb djalo


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...