Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Këngë Arvanitase Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Tërë vreshtat i shkova
Rrush tek buza jote s'çova x2

Me një vresht po rri zotrote
Çova rrush tek buza jote x2

Çova rrush tek buza jote
Me një vresht po rri zotrote x2

Ç'i kanë thënë asaj satëme
Që se do sevdanë tonë x2

Ç'i kanë thënë të atit e
Shkon në rrugë e nuk më flet
Shkon në rrugë e nuk më flet
Ç'i kanë thënë të atit - e x2

...

Tërë vreshtat i shkova
Rrush tek buza jote s'çova x2

Me nji vresht po rri zotrote
Çova rrush tek buza jote x2

Çova rrush tek buza jote
Me një vresht po rri zotrote x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Maya Alickaj - Këngë Arvanitase
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Arvanitase".
3. Video është e këngës "Këngë Arvanitase", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0