Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Vallja E Osman Takës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Hajde more osman taka x2

Hajde more djale i bukur x2

Hajde kur e more vallen x2

Hajde vallen me tepsi x2

Qenke more sevdali x2

Spaskam pare more djale si ti x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Maya Alickaj - Vallja E Osman Takës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja E Osman Takës".
3. Video është e këngës "Vallja E Osman Takës", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0