Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Dridhe Shamine Jeshile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sebashku...
Udhes se malit kur vije
Dridhe moj zyzeza dridhe
dridhe moj dridhe moj
dridhe moj shamine jeshile
udhes se malit kur vije dridhe moj zyzeza dridhe
dridhe moj dridhe moj
dridhe moj shamine jeshile2x


Ky tekst u dërgua nga L-l-l


Nuk kemi video për këtë këngë.
Maya Alickaj - Dridhe Shamine Jeshile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe Shamine Jeshile".
3. Video është e këngës "Dridhe Shamine Jeshile", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0