Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Maya Alickaj - Potpuri Labe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/12/2012

2012-12-24T15:09:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Labe" kënduar nga Maya Alickaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mariola Kaçani & Jurgen Kaçani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

vashe ndale hapin te te them dy fjal
o nuk te ndalem nuk te ndalem djalo more djal
vashe ndale hapin te te them dy fjal
o nuk te ndalem nuk te ndalem djalo more djal
syt e tu te zez moj vajz me verbuan mua
o nema fjalen falma zemren thuam se te dua
e syt e tu te zez moj vajz me verbuan mua
o nema fjalen falma zemren thuam se te dua
vashe ndale hapin zemrat ti bashkojm
o se na she e gjithe bota kush e di se cthon
vashe ndale hapin zemrat ti bashkojm
o se na she e gjithe bota kush e di se cthon
syt e tu te zez moj vajz me verbuan mua
o nema fjalen falma zemren thuam se te dua
syt e tu te zez moj vajz me verbuan mu
o nema fjalen falma zemre thuam se te dua
syt e tu te zez moj vajz me verbuan mua
o nema fjalen falma zemren thuam se te dua
syt e tu te zez moj vajz me verbuan mua
o nema fjalen falma zemren thuam se te dua hajde moj cim cim cae
o me zam cam xae
epo jam e vo e vogel
kam o sevdae
epo cma kishe o moj shte o shtepin ne rug
epo kush kalon qellon o me gure
haje moj cim cim cae
o me xam xam xae epo
jam e vo moj e vogel
kam o sevdae
haje moj cim cim cae
epo jam e vo moj e vogel
kam o sevdae
e hajde moj cim cim cae
o me xam xam xae
epo jam e vo moj e vogel
kam o sevdaeeee..Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...