Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Tumankuqja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Tumankuqe
Moj belholl
Ma ben me sy
Ma ben me dor x2

Ma ben me sy
Ma ben me dor
Te pret djali
Ne oborr x2

Tek shtepia
Me derrasa
Dil oj kaleshe
Se plasa x2

Dil moj dil
Ti ne dritare
Vajze çame
Lozonjare x2

Me vrave
Te vrafte xhani
Per nje Ko
Koza Tumani x2

Dil moj dil
Ti ne dritare
Vajze çame
Lozonjare x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Maya Alickaj - Tumankuqja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tumankuqja".
3. Video është e këngës "Tumankuqja", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0