Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Maya Alickaj - Java 7 Une 8

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Java 7 Une 8".
3. Video është e këngës "Java 7 Une 8", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Maya Alickaj - Java 7 Une 8  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30

Këngë e albumit:

"24 Karat"

Komente

Asnjë Koment

01/08/2013

2013-08-01T12:55:29+00:00E Hene
E Marte
Merkure
Ti nuk vjen kurre
E Enjte
E Premte
E Shtune e Djele
Ti ku ke ngele

E hene e hene
e marte e marte
e merkure e merkure
ti nuk vjen kurre
e enjte enjte
premte premte
e shtune e djel
ti ku ke ngele

E Prite te hene
E prite te marte
Prite sa u be java 7
Java 7 e une 8
prite e mbeta vete

Nuk Vjen Lege
Me le si kallogre
Te pash lamash
Do vish Avash Avash

Nuk Vjen nuk vjen
Legen Legen
Me le me le
si kallogre
Te pash te pash
lamash lamash
Do vi do vi
Avash Avash

E Prite te hene
E prite te marte
Prite sa u be java 7
Java 7 e une 8
prite e mbeta vete


Ky tekst u dërgua nga Andiso
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet