Live Video

Top 200

Maya Alickaj - 24 Karat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2013

2013-11-17T19:36:40

Këngë e albumit:

"24 Karat"

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013
Mua hallin mos ma qani
Se nuk jam haxhi pishmani
S'rroj me llafe e me lutje
Por i them te liges tutje

S'rroj me llafe e me lutje
Por i them te liges tutje

Ref...x2
O Syri qe ndez Ylber
Une jam mjalte e jam sheqer
Bej ç'te besh dergo haber
Se vjen tjetri dhe me merr

Ah kjo jeta eshte fat
Por duhet dhe pak inat
Une jam labe dhe s'e zgjat
24 karat

Une jam labe dhe s'e zgjat
24 karat

Ref...x2
O Syri qe ndez Ylber
Un jam mjalte e jam sheqer
Bej ç'te besh dergo haber
Se vjen tjetri dhe me merr

Ne me do o djal i mire
Hajde e ma gjej shtepine
E ta lidhim ne krushqine
Ta gezojm gjithe Laberine

E ta lidhim ne krushqine
Ta gezojm gjithe Laberine

Ref...x2
O Syri qe ndeze Ylber
Une jam mjalte e jam sheqer
Bej ç'te besh dergo haber
Se vjen tjetri dhe me merr

...

Ref...x2
O Syri qe ndeze Ylber
Un jam mjalt e jam sheqer
Bej ç'te besh dergo haber
Se vjen tjetri dhe me merr


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...