Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Ti Ngadale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Nuk mu ndal kjo goje e shkret
Thash te fundit fjal
Mos me ik se ngelem vet
Tu befsha kurban

U pendova menjeher
Vetes nuk ja fal
Jo me mua kaq i mpreht
Tu befsha kurban

Ref.
Ti nga ti nga ti ngadale
Mos ik per nje fjal
Ti nga ti nga ti ngadale
Ne ke zemer fal

Ti nga ti nga ti ngadale
Mos ik per nje fjal
Ti nga ti nga ti ngadale
Tu befsha kurban

Aman aman mos me rri
Me koken menjan
Ta thot zemra un e di
Tu befsha kurban

U pendova menjeher
Vetes nuk ja fal
Jo me mua kaq i mpreht
Tu befsha kurban

Ref. x2
Maya Alickaj
Publikimi: 01/06/2017
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Video Produksioni: SWART


Maya Alickaj - Ti Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ngadale".
3. Video është e këngës "Ti Ngadale", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0