Live Video

Maya Alickaj - Te Pres Ne Aksham  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2018

2018-07-24T12:27:47


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pres Ne Aksham" kënduar nga Maya Alickaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Maya Alickaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...